English
Polscy Kaskaderzy Filmowi
Paweł Grzybczyk
Paweł Grzybczyk Paweł Grzybczyk
kaskader

Filmy

2016 SŁUGI BOŻE kaskader, aktor
2015 ZGODA aktor
2014 KREW Z KRWI aktor
2014 THE PASSING BELLS kaskader
2014 FRANEK kaskader
2013 KAMIENIE NA SZANIEC aktor, kaskader
2013 ZABÓJCZA MIŁOŚĆ kaskader
2013 JACK STRONG kaskader, aktor
2012 PŁYNĄCE WIEŻOWCE kaskader
2012 PAPUSZA kaskader
2012 KLAN (serial TV) kaskader
2012 THE BIG LEAP kaskader
2011 SYBERIADA POLSKA kaskader
2011 UŁAŃSKA BALLADA kaskader
2011 CZAS HONORU (serial TV) kaskader
2011 UKŁAD WARSZAWSKI (serial TV) kaskader
2010 POKAŻ KOTKU CO MASZ W ŚRODKU kaskader
2010 CZAS HONORU (serial TV) kaskader
2010 1920 BIAŁO-CZERWONE kaskader
2010 UKRYCI kaskader
2010 BITWA WARSZAWSKA 1920 kaskader
2009 SKRZYDLATE ŚWINIE kaskader
2009 SYNOWIE kaskader
2008 PRAWDZIWA HISTORIA JANOSIKA kaskader
2008 NAZNACZONY (serial TV) kaskader
2007 TRZECI OFICER kaskader
2007 THE DEVIL'S FLOWER kaskader
2005 DOM (NIE)SPOKOJNEJ STAROŚCI kaskader,
2005 JASMINUM kaskader,
2004 DEFEKT 2 (serial TV), aktor,
2004 AUSCHWITZ (odc.3 i 4; reż.Detlef Siebert), kaskader,
2004 OFICER (serial TV), kaskder
2003 DUBLERZY kaskader
2003 GLINA kaskader,

Teatr

2012 POLITA
2011 ĆWICZENIA Z IONESCO efekty lewitacji
2006 CA IRA kaskader
2005 ROMEO I JULIA
2003 MOMENTS, ewolucje akrobatyczne
2003 UBU REX, ewolucje akrobatyczne

Reklama


2013 BPH-REWIA kaskader
2007 PRINCESSA kaskader
2006 RADIO ZET efekty kaskaderskie,
2006 REDS kaskader,
2005 NEOANGIN kaskader,
2004 GMC kaskader

Programy TV


2014 TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO kaskader
2011 SYLWESTER Z POLSTATEM 2010/2011 kaskader
2008 JAK ONI ŚPIEWAJĄ kaskader
2008 MOTO SZOŁ kaskader
2008 GWIAZDY TAŃCZĄ NA LODZIE kaskader
2007 SYLWESTER Z TVP2 kaskader
2007 GWIAZDY TAŃCZĄ NA LODZIE kaskader
2007 FINAŁ WOŚP 2007 kaskader
2006 CA IRA (TVP), kaskader
2006 SHOWTIME! (Polsat) kaskader
2005 ZAŁÓŻ SIĘ (TVP2), kaskader


KASKADERZY
Zbigniew
Modej


Józef
Stefański


Jacek
Jeleń


Tomasz
Przybysz


Jacek
Kadłubowski


Sylwester
Zawadzki


Paweł
Grzybczyk


Dariusz
Obrębski


Marcin
Drabicki


Sławomir
Doniecki


Tomasz
Mleczek


Mirosław
Pisarek


Agnieszka
Pawłowska


Marcin
Popek


Michał
Wojciechowski


Krzysztof
Garwacki


Katarzyna
Pułkośnik


Zuzanna
Modej


Piotr
Wojtkowski


Artur
Mikołajewski


Małgorzata
Ptaszyńska



SPECJALIŚCI
Zbigniew
Litwiniak


Grzegorz
Sielewicz


Piotr
Juszczyk


Tomasz
Kędzior


Katarzyna
Kędzior


Andrzej
Blacha


Przemek
Włosek


Iza
Włosek


Piotr
Głuchowski


David
Fajer


Andrzej
Tarasewicz




- - tel. +48 501 276 111 -

Valid HTML 4.01! Valid CSS!